Добрий день! Моїй дитині вже 1 рік і 3 міс, я досі годую груддю і...

Добрий день! Моїй дитині вже 1 рік і 3 міс, я досі годую груддю і хочу продовжити хоча б до 1,5 року, але є дві проблеми: дитина ДУЖЕ часто прикладається (і вночі теж) і на правій груді на ореолі зробилися ранки. Я змазую грудь "Бепантеном", але ранки не проходять. Порадьте, будь-ласка, що робити?

Ответы врачей 2

Специалист
самое прямое. потому как первая причина поздних трещин - молочница.
Специалист
молочницы у вас нет в мазке?