доброго вечора.хочу запитати:затримка місячних біля 2-ох тижнів,раніше такого не бувало,брала 4 різних тести відповідь-не вагітна

доброго вечора.хочу запитати:затримка місячних біля 2-ох тижнів,раніше такого не бувало,брала 4 різних тести відповідь-не вагітна.причина затримки?прошу відповісти на запитання будь-ласка.дякую...

Ответы врачей 7

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Согласна с коллегами, необходимо лечение основного заболевания,только тогда возможно будет говорить о вашем цикле.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Todi likujtesya.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
vesjma neprofessionaljnyj podhod endokrinologa. Vam neobhodimo obsledovatjsya.
Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Вы принимаете какие-то препараты по поводу гипотиреоза?
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Семе так!
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ще й як! Треба було з цього починати.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Причин може бути багато. Найчастіше ановуляція на фоні стресу. Якщо це перший раз, нічого робити не потрібно. Цикл переважно встановлюється сам. Якщо ви різко втратили вагу, або набрали вагу, то також можуть бути такі явища. Взагалі, у жінок до 21-22 років цикли можуть бути негерегулярні.