Прокомментируйте, пжалуйста анализ мазка.піхва: Лейкоцити 5-15 в полі зору до 60Мікрофлора Палички ГР+ значно Палички ГР- не виявлено Коки Гр+/- не виявлено Диплококи(позаклітинні) Гр+/- не виявле

Прокомментируйте, пжалуйста анализ мазка.піхва: Лейкоцити 5-15 в полі зору до 60Мікрофлора Палички ГР+ значно Палички ГР- не виявлено Коки Гр+/- не виявлено Диплококи(позаклітинні) Гр+/- не виявлено (внутнішньогклітинні) Гр +/- не виявлено "Ключові" клітини не виявлено candida sp. спори не виявлено міцелій не виявлено Тріхомонади не виявлено Епітелій (піхви) розміщений роздільно, групами, пластами Представлений клітинами поверхневими помірно проміжними значно Цитоліз: помірнийЦерківальний канал: Лейкоцити 20-25 в полі зору до 100 місцями скупчення на слизу Мікрофлора Палички ГР+ помірно Палички ГР- не виявлено Коки Гр+/- не виявлено Диплококи(позаклітинні) Гр+/- не виявлено (внутнішньогклітинні) Гр +/- не виявлено candida sp. спори не виявлено міцелій не виявлено Тріхомонади не виявлено Епітелівй цервікального каналу виявлено, поодинокі, без особливостейУретра: Лейкоцити 0-1 в полі зору Мікрофлора Палички ГР+ незначно Палички ГР- не виявлено Коки Гр+/- не виявлено Диплококи(позаклітинні) Гр+/- не виявлено (внутнішньогклітинні) Гр +/- не виявлено candida sp. спори не виявлено міцелій не виявлено Тріхомонади не виявлено Епітелій уретри без особливостейЗаключення: Запальний процес: - в піхві - в цервікальному каналДНК Mycoplasma hominis, ПЛР не виявленоДНК Mycoplasma genitalium, ПЛР не виявленоДНК Ureaplasma urealiticum, ПЛР не виявленоДНК Trichomonas vaginalis, ПЛР не виявленоДНК Neisseria gonorrhoea, ПЛР не виявленоДНК Chlamydia trachomatis, ПЛР не виявлено pH піхвових виділень 4,00

Ответы врачей 2

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Причин может быть очень много. Необходимо выяснить и только потом назначить лечение. И не заочно.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Воспалительный процесс, скорее всего, требующий лечения.