Дуже потрібна Ваша консультація, у мене вагітність (7 тижнів після пункції) і зараз турбують болі...

Дуже потрібна Ваша консультація, у мене вагітність (7 тижнів після пункції) і зараз турбують болі коли я сідаю чи сидячи повертаюсь -віддає на низ живата а особливо на ліву сторону і давить ніби як на задній прохід, що це може бути? на УЗД була на 5-му тижні сказали що все нормально лише трохи підвищений тонус, я колю прогестерон 2ам зранку і утрожестан на ніч 3 таб/100 ще крім того п"ю елевіт і йодомарин. На роботу неходжу майже цілий день лежу. У мене такі тривоги: 1. так як підсадка була 2-ембріон. а на УЗД сказали що є 1-н, чи не може другий попасти в трубу? (так як у мене є ліва труба і вона спайкова) чи це виключено? 2. чи не може це бути загрозою в такій мірі щоб лягати на стаціонар (мій лікар сказав лежати вдома)? 3. чи можливо це всетаки проблеми з кишечником, так як живіт вздутий вже давно (була ггіперстимуляція) і коліки бувають але зі стулом проблем немає. 4. чи можуть спайки давати такі болі?

Ответы врачей 3

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Сходите на УЗИ. Может быть воспаление органов малого таза из-за пункции. Выясните причину. Беременность, скорее всего, не причем. И все же, я считаю, что слишком большие дозы прогестерона
Специалист
Не согласна с коллегой. Всё делайте как приписали в клинике ЭКО - им лучше знать.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Що за пункція? З якого приводу? Вам не треба стільки прогестерону. Це занадто великі дози, якими ви блокуєте чуливість прогестеронових рецепторів. Достатньо таблеток. Ніякого гіпертонусу по задній стінці не буває, просто та стінка матки товстіша і щільніша. Лежати не треба. Матці потрібень кисень, а ви своїм лежанням не тільки погіршуєте кровобіг в органах малого тазу, але й створюєте застій крові, що приводить до розладу кишечника і запорів. Через те у вас можуть бути болі в прямій кишці. Не треба лежати, це НІЧОГО не дасть в плані збереження вагітності, а нашкодити може. Сходіть в парк чи ще кудись, подихайте свіжим повітрям.