Доброго дня!Не знаю з ким поділитися і як вирішити проблему

Доброго дня!Не знаю з ким поділитися і як вирішити проблему...Чоловікови 33 роки і він лунатик. Колись проявлялися проблеми рідко. Останнім часом він почав ночами не спати, точніше спить, але постійно встає і десь іде. Каже, що тільки закриває очі, починає снитися робота (працює важко, фізично). От і стає складати палети з ящиками цілу ніч. Буває, що мене від чогось "рятує". В мене вагітність 24 тижні, дуже жадана і очікувана багато років вагітність. Також останнім часом почав жалітися на гловні болі, я почала регулярно ввечері міряти тиск - 150/80(90), але такий тиск тільки ввечері після роботи. Він не курить, не п"є, зовсім відмовився від кави, стараюся готувати більше кашів, їсть багато фруктів.Підкажіть, як заспокоїти його ввечері, щоб вночі він зміг спокійно спати, а то цієї ночі я вже 2 рази його зупиняла, він щось почав мені відповідати і ми посварилися, хоча вранці перепросив і пожалівся, що зовсім не виспався і болить голова. Читала, що таке захворювання не лікується, можливо давати йому на вечір заспокійливі, типу валер"яни???Дякую

Ответы врачей 3

Карачевский Андрей Борисович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Выдубицкая, 40, Выдубицкий Восстановительный Центр
Телефон: (044) 223-83-49, 599-73-93
В Києві є епілептологічний центр, можна проконсультуватись там, коли будете в Україні.
Карачевский Андрей Борисович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Выдубицкая, 40, Выдубицкий Восстановительный Центр
Телефон: (044) 223-83-49, 599-73-93
Звертатися варто до психіатра, краще до того, що спеціалізується на епілепсії.
Чоловік буває в Україні?
Карачевский Андрей Борисович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Выдубицкая, 40, Выдубицкий Восстановительный Центр
Телефон: (044) 223-83-49, 599-73-93
Шановна Марія! Заспокійливі, "типу валеріани" не допоможуть при снохождінні. Потрібна консультація спеціаліста, електро-енцефалограма, та підбір протисудомних засобів.
Чоловік - іспанець? Де він може отримувати медичну допомогу?