Добрый день, у меня иногда сильно кровоточат десна,врач для укрепления десен назначил Траумель С(табл).Что вы...

Добрый день, у меня иногда сильно кровоточат десна,врач для укрепления десен назначил Траумель С(табл).Что вы посоветуете?

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день Людмила.
Моя порада: розпочати з лікувальної пасти і ополіскувача порожнини рота. Ще бажано мяку зубну щітку.
Ваш лікар назначив вам лікувальну пасту?