Какую вакцину АКДС следует колоть ребенку, если его прививают по схеме 0-1-2-12 месяцев от гепатита...

Какую вакцину АКДС следует колоть ребенку, если его прививают по схеме 0-1-2-12 месяцев от гепатита В т.к. мать - носитель гепатита. Правда ли что лучше Пентаксим т.к. Инфанрикс содержит компонент против гепатита? Насколько Пентаксим хуже тогда?

Ответы врачей 1

Специалист
Вакцину проти гепатиту В містить тільки шестикомпонентний інфанрікс-гекса. На даний час ця вакцина не дуже поширена, особливо в державних медичних. закладах. Пентаксим - п\'ятикомпотентна вакцина, містить АКДП+гемофільна інфекція, поліомієліт, виробництво франція. Інфанрикс - трьохкомпонентра, АКДП, окремо вводиться поліомієлітна вакцина та гемофільна. Якщо ви проводите щеплення дитині по схемі 0-1-2, то в 3 міс. АКДП можна проводити і Пентаксимом, і Інфанріксом. Пентаксим - на даний час найбільш поширений. Інфанрикс - проводиться дітям з ослабленим імунітетом, чи при наявності реакції на Пентаксим. Для вашої дитини також можливий варіант: гепатит при народженні, в 1 міс., і в 3 міс. - інфанрикс-гекса - менше колоти. Ще менше - гепатит при народженні, інфанрикс-гекса в 3 і 4 місяці, в 5 - інфанрикс, але для цього порадьтеся з вашим лікарем.