Добрий день!У себе під пахою виявила під шкірою невеичку гулю(тверда),як горошок,якщо на неї нажимаю,невеличка біль,а...

Добрий день!У себе під пахою виявила під шкірою невеичку гулю(тверда),як горошок,якщо на неї нажимаю,невеличка біль,а так не турбує.У мене питання що це може бути,і куди звернутися?Наперед дякую.

Ответы врачей 2

Савицкий Роман Владимирович
хирург
Адрес: г. Киев, Украина, Клиника "Борис"
Телефон: 0978259682
Здрасвуйте Катерина. Для установления правильного диагноза рекомендую вам УЗИ мягких тканейй беспокоящей вс области с последующей консультацией хирурга.
Молнар Игорь Мирославович
проктолог
Адрес: г. Киев
Телефон: (044)540-96-20 (093)963-81-61
Доброго Дня, Катерино. Вам, безумовно, необхідна очна консультація хірурга. Це може бути збільшений лімфовузол або атерома (доброякісне новоутворення, що походить з потової залози). Лише після безпосереднього огляду можна поставити попередній діагноз. З повагою, Ігор Мирославович