Добрий день. 30 липня цього року я зламала ногу

Добрий день. 30 липня цього року я зламала ногу. Мені зробили рентген=знімок, 27.08 - контрольний рентген, і лише тепер рентгенолог описав знімки. Ось мій діагноз: консолідуючий перелом основи 5-ої плесневої кістки лівої ступні з латеральним зміщенням периф. уламка до 0,4 см. Весь цей час ходжу у гіпсі, біль мене вже не турбує, лише з\"являються набряки, які за ніч проходять. Я тут почитала Інтернет і у мене склалось враження, що перелом у мене складний. І виникли у мене такі питання: Чи буду я після такого перелому мати змогу ходити, не кульгаючи? Чи турбуватиме біль? Чи зможу я займатись аеробікою і танцями (після повної реабілітації та на любительському рівні)? Що мені потрібно зробити, щоб мінімізувати наслідки такого перелому? (на жаль, наш дільничний травматолог ДУЖЕ небагатослівний, саме тому я звертаюсь за допомогою до Інтернет-консультантів) Дякую за відповідь

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Для обоснованного ответа на Ваши вопросы нужна очная консультация со свежими рентгенограммами места перелома.