Доброго дня. Ось така ситуація у мене

Доброго дня. Ось така ситуація у мене. Неможу оприділитись з датою пологів - останні місячні - 24,12,2009 р. Цикл - 36 днів, місячні не регулярні. В пологовому мені визначили дату родів - 30 вересня, а по моїх розрахунках я маю народжувати в перід з 7- по 14 жовтня. Зараз по УЗД плід по розмірах на 36 тижнів (БПР-88мм, ДС-68 мм, СДЖ-95 мм, СДГК-87 мм), кількість навколоплідних вод - 60 і дисперсні, ступінь зрілості плаценти - 3, товщина плаценти 39 мм. Головка дитинки вже низенько але я ще не відчуваю ніяких ознак що скоро буду народжувати. Із-за того що дитинка маленька мене хочуть ложити в патологію. Запитання: 1) Як мені правильно визначити дату пологів? 2) Чи варто проводити лікування, якщо дитинка не відповідає терміну? 3) Якщо потрібно лікування то яке?

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Pology - 8 zhovtnya 2010 roku.
Ni, ne varto, ne potribno. Chytajte zapytannya 146885
U vas na sjogodni 38 tyzhniv i 3 dni.