Здравствуйте! ПРошу пожалуйста скажите какое лечение назначается при очаговой гиперплазии эндометрия

Здравствуйте! ПРошу пожалуйста скажите какое лечение назначается при очаговой гиперплазии эндометрия? Хочу знать адекватное ли лечение мне назначено моим врачем. Мне 30 лет, рост 174, вес 71, планируем беременность( 4 год), родов 0. Жалобы -очень обильные и болезненные месячные.

Ответы врачей 2

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Згоден з колегою.
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Етапи лікування паціенток з гіперплазією ендометрія
І етап - видалення зміненого ендометрія з наступним морфологічним дослідженням та визначенням подальшої тактики залежно від виду патології ендометрія.
ІІ етап - гормональна терапія, спрямована на супресію ендометрія.

Групи препаратів, які застосовуються для гормонотерапії гіперпластичних процесів ендометрія
Гестагени та Агоністи ГнРГ

ІІІ етап - оптимізація гормонального статусу з метою попередження розвитку гіперестрогенемії.
ІV етап - диспансерне спостереження протягом 5 років після ефективної гормональної терапії та 6 місяців після оперативного лікування (УЗД органів малого тазу 2 рази на рік, див. наказ МОЗ від 28.12.2002 №503 ).