Скажіть будь ласка яким може бути максимальний проміжок часу (місяці,дні,,,)між другим та третім щепленняам АКДС...

Скажіть будь ласка яким може бути максимальний проміжок часу (місяці,дні,,,)між другим та третім щепленняам АКДС Пентаксимом,аби набути імунітет за всі три щеплення, якщо дитину почали вакцинувати в 2,3р.Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Мінімальний проміжок - 1 місяць, максимальний - не обмежений, тобто якщо не зроблена повторна вакцинація через місяць, то потрібно зробити якнайшвидше, але без обмежень строку, трьохкратно. Четверте щеплення - прводиться через рік після 3-го.