Доброї ночі.Підкажіть будь ласка,чи можна приймати свічки реліф як проти запорний засіб

Доброї ночі.Підкажіть будь ласка,чи можна приймати свічки реліф як проти запорний засіб? В інфо про ліки сказано,що це ліки проти геморою.А мене турбує важкість у шлунку і не часті випорожнення кишечника,а не геморой.Що можете порадити в моєму випадку?

Ответы врачей 1

Специалист
Приймаючи препарати без призначення лікаря можна легко нашкодити. Подібні симтоми може викликати значна кількість хвороб. Тактику лікування призначає лікар після огляду. Зверніться до терапевта.