добрий день! у мене 27 неділя вагітності

добрий день! у мене 27 неділя вагітності. Здала аналізи крові на гемолізини, у мене 1+, а у чоловіка 4+. коментарі такі написані: природні анти-А антитіла в титрі =1:256, анти-В антитіла =1:128. Імунні повні, неповні антитіла не виявлені. Результати при першій здачі: природні анти-А антитіла виявлені в титрі 1:64, природні анти-В антитіла виявлені в титрі 1:32, імунні неповнні анти-А антитіла виявлені в титрі 1:32. імінні неповні анти-В антитіла не виявлені. При другій здачі змінілися показники природні анти-Аантитіла виявлені в титрі 1:128,решта ті ж. Не знаю, що думати, в лабораторії результати віддали. Дякую за увагу!

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Нічого не думати. Носити вагітніть далі. Слідкувати за станом дитини по УЗІ і доплеру. Нічого страшного.