Здравствуйте!Малышу 10 месяцев у нас вылез пока один нижний зубик второго пока не видно,но зато...

Здравствуйте!Малышу 10 месяцев у нас вылез пока один нижний зубик второго пока не видно,но зато на верху,белеет уголок центрального зубика,ни чего страшного в том что, второй нижний еще не вылез а,верхний уже идёт?Я даю ему Д кальцин, по совету врача.Может ли от этого быть?Кальций стала давать с 9 месяца,так как не было зубиков вообще,и с пустя неделю,зубик нижний полез,врач сказала пить кальций дальше,20 дней.Пока пьём.Заранее спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня! Перш за все, спитайте у своїх батьків і батьків чоловіка, коли зуби почали прорізуватися у вас. 6 місяців - середньостатистичний строк, термін прорізування абсолютно індивідуальний - інколи діти народжуються з зубами, інколи зубки з\"являються після року - це все варіанти норми. Порядок прорізування також індивідуальний.