Добрий день . Підскажіть буд-ласка , півтора року назад я мав секс не предохряняючись ,...

Добрий день . Підскажіть буд-ласка , півтора року назад я мав секс не предохряняючись , десь через місяць часу а моде і менше в мене появились мленькі прищики кругом шийки , сама шийка чучуть синюватого кольору , і появився запах, особливо сильний під час мастурбації . Мене нічого не болить все як звичайно , от тільки ці прищики (такі маленькі цяточкі) і цей противний запах вже на протязі півтора року. Проконсультуйте будь-ласка , а то немає змоги піти до лікар\"я.

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Без осмотра уролога и диагностики не обойтись. Возможно наличие заболеваний передающихся половым путём.