Добрий день. Клінічний аналіз крові показав вміст тромбоцитів становить 112 г/л, а норма 180-320

Добрий день. Клінічний аналіз крові показав вміст тромбоцитів становить 112 г/л, а норма 180-320. Що це значить? Що робити?Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Перездайте аналіз крові в іншій лабораторії, якщо знижений вміст тромбоцитів підтвердиться - зверніться до гематолога.