Здравствуйте! Скажите пожалуйста, возможно ли естественное зачатие с такими результатами спермограммы: кількість - 2,0; норма>...

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, возможно ли естественное зачатие с такими результатами спермограммы: кількість - 2,0; норма> 2мл колір - опал; норма - опалесц вязкість - серед; норма- середня реакція - 7,5; норма 7,2-7,6 загальна кількість сперматозоїдів в 1мл - 46; норма >20млн/мл к-сть сперматозоїдів в усьому еякуляті - 92; норма >40млн активно рухливі (А)- 20%; норма>25% слабо рухливі (В)-26%; норма А+В> 50% непрогресивно рухливі (С) - 7; норма C+D< 50% нерухливі (D) -47 морфологічно нормальні сперматозоїди - 33; норма >30% морфологічно змінені сперматозоїди - 67; норма 0-40 до 70% аглютинація сперматозоїдів + ; норма - відсутня лецитинові зерна - багато епітелій - поодинокий круглі клітини 0,2; норма

Ответы врачей 1

Вергуленко Олег Иванович
сексолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Ковпака, 3, Медицинский центр Ганимед
Телефон: 050 2038888
По-моему, Вы сами себе ответили,сравнивая свои результаты с нормой.Отсутствует количество лейкоцитов,что важно при умеренно выраженной аглютинации сперматозоидов.