Доброго дня! Допоможіть мені,будь ласка,хоть порадою і консультацією

Доброго дня! Допоможіть мені,будь ласка,хоть порадою і консультацією... Мені 23 роки. Я завагітніла,все було добре,но на першому узі знайшли 3 фіброматозні вузли:одни на передній стінці 6 на 7 см,а на задній одн 6 на 6 і ще один 2 см. на протязі всієї вагтності вони не збільшувались! Носила добре,поки 20 тижнів не заболів живіт,пішла в лікарню і поклали в стаціонар районної лікарні...... Поставили відразу крапельницю з гініпралом і почали колоти ріабал по ампулі 2 рази на день. Мені після ріабалу було дуже погано,болів весь кишечник так ,що я не могла навіть рівно лежати.... а коли сказала про це лікарці,вона сказала,що такого бути не може. Я ніколи до цього не лежала в лікарні і крім вітамінів і спреїв від горла нічого не приймала.... Через пару днів після тих уколів в мене відкрилась кровотеча,знову поставили крапельницю гініпралу і почали колоти етамзілат і папаверін,а через два дні після такого лікування почали відходити води... на наступний день мене взяли на крісло і я народила вже мертву дівчинку на 21-22 тижні. лікарі сказали,що це все через мене,бо я маю ті вузли... але я впевнена,що це вони мене не правельно лікували. Я ніколи раніше не мала ніяких проблем по гінекології,звідки в мене взялись ті вузли?????????? і скажіть,тільки чесно,я ще буду мати дітей????? як мені вилікуватись????????? і чи після вискоблювання вузлів можна народити дитину???? це сталось 19 листопада....... Допоможіть мені,я вас дуже прошу.....

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Два таких великих вузли? Звичайно, якось неймовірно, що в такому віці такі величезні вузли. І що показує УЗІ тепер? Чи робили вскриття і каріотипування дитини? Проблема могла бути в ній. Вузли можна видалити, залежить, де саме вони розміщені, але крім вузлів можуть бути і інші захворювання. У вашому випадку важко сказати, що далі буде. Досить неповна історія.