Доброго дня! У мене 33 тиждень вагітності

Доброго дня! У мене 33 тиждень вагітності. Кілька днів назад почало боліти горло і була температура. Горло прискала Інгаліптом, смоктала Ефізол, полоскала ромашкою. Через два дня почало свербіти тіло, висипки немає. Найбільше відчуваю свербіж на стопах ніг і на долонях. Скажіть будь-ласка, які препарати можна приймати в даному випадку і чи може це бути алергія від вище перерахованих медпрепаратів? І чи може це якось вплинути на вагітність і дитину? Буду дуже вдячна за відповідь!

Ответы врачей 1

Бачинская Елена Юрьевна
Адрес: Киев, Украина, ул. Кондратюка, 8. ГКБ № 8
Телефон: 5023795 ; 80685941738
Не уверенна, что указанные Вами жалобы -проявления аллергии. Однако думаю, что принимаемые Вам препараты лучше отменить. Примите сорбент и хофитол.