Добрий день! Вік 30 років

Добрий день! Вік 30 років. На 25-у післяпологову добу з'явились незначні свіжі кров'янисті виділення. Проведено УЗД, виявлено роширення порожнини матки, наявність в порожнині матки гетерогенного утвору розмірами 5х5см. Проведена вакуум-аспірація. При повторному УЗД порожнина матки розширена до 15-16мм на протязі 50мм за рахунок гетерогенного вмісту підвищеної ехогенності до 12мл в об'ємі (підозра на наявність плацентарного поліпу в ділянці лівого кута дна матки 18х15х27мм). Підскажіть, будь ласка, яким чином можна віддиференціювати плацентарний поліп та підслизову міому матки. Чи можна це зробити за допомогою аналізу на бета-ХГТ (результат на 35-у післяпологову добу 1.26 МЕ/мл). Чи можливий такий рівень бета-ХГТ при плацентарному поліпі? Яка подальша тактика лікування? Дякую!

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Так у вас післяродовий період! Важливо не пропустити трофобластичну хворобу. Тому поки що потрібно кожних дві-три неділи визначати рівень ХГЧ в крові. Виділення можуть бути до 8 тижнів. Повторне УЗІ пройдете через 2 місяці після пологів. Зараз матка ще збільшена, тому порожнина может бути розширена.
Поліп можливий, але поки що лізти в матку не потрібно.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
А які зараз скарги?