У мене така проблема. Я зустрічаюся з дуже прекрасним чоловіком, він мені дуже подобається, але...

У мене така проблема. Я зустрічаюся з дуже прекрасним чоловіком, він мені дуже подобається, але я відчуваю до нього дуже слабкий сексуальний потяг. Це звязано з тим, що я не отримую оргазму, після занять сексом. Мене задовольняє лише кліторний оргазм, якого я можу досягти тільки стимулюючи сама себе. Мій партнер дуже старається в цьому плані, іноді я відчуваю дуже слабке задоволення, але його не порівняти з кліторним оргазмом. Боюся признатися в цьому партнеру. Чи можна займатися сексом без оргазму, чи не шкідливо це? З попереднім партнером було те саме.Що мені робить?

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226

Лучше, когда оргазм происходит во время секса, да ещё и одновременно. Но это бывает очень редко, часто только в фильмах. Сексолог поможет разобраться и восстановить гармонию. Отсутствие полноценной сесуальной разрядки после достаточного возбуждения чревато последствиями типа диспареунии, фрустрационного синдрома, сексуальной аверсии.... И это ещё "цветочки" -- букет плохих заболеваний женской половой сферы не за горами. Поэтому старайтесь периодически снимать сексуальное напряжение любыми способами, в т.ч. и самостоятельно. А говорить об этом партнёру или нет - тут я не советчик ( а вдруг он обидится, что Вы его обманывали, симулировали и он Вас бросит, поскольку подорвано будет его мужское достоинство).

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
То, що ви описали, характерно для 90% жінок. Головне, не зациклюватися і не шукати гудза, а навпаки, навчитися "випускати джина з пляшки", а він у вас закупорений психологічним бар;єром цнотливості і відсутності відвертості з партнером. Якщо подобається стимулювати клітор, стимулюйте в присутності партнера, а він буде займатися іншою приємною роботою. Чим більше ви боїтеся бути відвертою з чоловіком, тим більшу прірву створюєте, яка потім поглине все найкраще ваших відносин і зробить ворогами. Сходіть до сексопатолога і він вам розтлумачить що до чого тет-а-тет.