Добрий день! Мому сину 3 роки і в нього дуже збільшені лімфотичні вузли за...

Добрий день! Мому сину 3 роки і в нього дуже збільшені лімфотичні вузли за вухом і на шиї (там дуже велика гуля). Підкажіть що потрібно робити і як лікуватись?????

Ответы врачей 1

Кот Вячеслав Федорович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Днепровская набережная 25, Клиника «МЕДИСВИТ»
Телефон: 8 (067) 506-52-06, (095) 465-50-52
Добрий день, Таня.
Вам потрібно звернутись, в першу чергу, до педіатра. Він на свій розсуд або поставить точний діагноз, або направить Вас до вузького спеціаліста (хірург, інфекціоніст, ЛОР, гематолог або інш). Детальніше зможу відповісти на Ваші питання після очного огляду. Бувайте здорові. Всього найкращого.