Раніше при серйозному навантаженні на руки, права рука вночі терпла і боліло в області правої...

Раніше при серйозному навантаженні на руки, права рука вночі терпла і боліло в області правої "лопатки". Після удару (впала і вдарилася спиною область лопаток) відчуваю постійний дискомфорт між лопатками, вночі терпнуть руки, і не систематично відчуваю потягуючу біль то в правій то в лівій руці. Зробила МРТ, ось висновки. Висновки МРТ: МР-ознаки остеохондрозу шийного відділу хребта, протрузії диска С5-С6, випинання диска С6-С7, випрямленого шийного лордозу. Буду вдячна якщо порадите лікування чи профілактику подальших ускладнень.

Ответы врачей 2

Леонтьев Алексей Юрьевич
нейрохирург
Адрес: г. Херсон, Украина, Херсонская областная клиническая больница
Телефон: 380667552614
Леонтьев Алексей Юрьевич
нейрохирург
Адрес: г. Херсон, Украина, Херсонская областная клиническая больница
Телефон: 380667552614
необхідно бачити ваші знімки.