Доброго дня! Мені 24 роки, 3 з яких одружена і вже 2 роки як мама

Доброго дня! Мені 24 роки, 3 з яких одружена і вже 2 роки як мама. Вже досить довгий час маю проблему із неконтрольованими депресивними станами, проте усвідомлення того, що то є проблема прийшло не так давно. Ще в підлітковому віці траплялося (особливо після сварок з батьками), що впадала в дуже пригнічений стан, коли здавалося, що ані я сама, ані щось із того, що я роблю, нікому не потрібні, а відтак з”являлися думки (пізніше і спроби, правда жодного разу це так і не зайшло надто далеко) про те, аби піти з життя. Думала, що то типово для підлітків і тому чекала, коли переросту. Але дотепер такі напади не припинилися і трапляються з певною періодичністю з перервою в щонайменш 1-2 місяці (часом і довше). Тривають не довго – практично кілька годин, і найчастіше починаються вже в пізній вечірній час (відповідно до ранку вже все може вирівнятися, але позаду важка ніч без сну). Ще помітила за собою, що втрачаю здатність запам’ятовувати так легко, як могла це робити раніше. В нас підростає чарівна донечка і я дуже боюсь, що така моя поведінка може покалічити їй психіку ще змалечку (та й очевидно може впливати і надалі, якщо не вдасться дати тому раду). Буду дуже вдячна за консультацію, бо хочу знати з чим маю справу і до кого можу звернутися по допомогу.

Ответы врачей 4

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Я поки що не бачу цiль для медiкаментозного лiкування, може якщо консультувати Вас наживо то вона з явиться.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Депресiя це розлад що триваэ щонайменше 2 тижнi, а по друге вона не "присв ячуэться" оточенню та розмовам з ним.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Зрозумiло.Це не "депресiя", це психологичнi проблеми, шукайте собi психотерапевта.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Давайте докладнiше про такi стани, не дуже зрозумiло що саме Ви вiдчуваэте в таких станах.