Добрий день! У мене з двух грудей йдуть виділення,світло-коричневого забарвлення,і вже пів року держиться температура

Добрий день! У мене з двух грудей йдуть виділення,світло-коричневого забарвлення,і вже пів року держиться температура. Боліло в правому боці,направили до інфекціоніста вона направила в Луцьк до гемеопата здала аналізи на біохімію і ще багато інших сказали,що все нормально,а в боку так і болить...ПІДСКАЖІТЬ ЩО ЦЕ ЗІ МНОЮ...ДУЖЕ ДЯКУЮ!

Ответы врачей 1

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
Хронический холецистит исключили?
Скорее всего боль в боку не связана с выделениями из груди... возможно имеют место мастопатия сама по себе, холецистит и остеохондроз - сами по себе. Не видя пациента, не видя результатов анализов, диагнозы не ставятся.