Помогите расшифровать показатели цитологии и урогенитального мазка! Цитология: Шейка лейкоциты 1-3, на слизи до 15 бак флора-палочки епителий ш/м пловерхневі клітини-помірно проміжні-незначно парабазальні-...

Помогите расшифровать показатели цитологии и урогенитального мазка! Цитология: Шейка лейкоциты 1-3, на слизи до 15 бак флора-палочки епителий ш/м пловерхневі клітини-помірно проміжні-незначно парабазальні- не виявлено цитоліз не виражений дегенеративні зміни плаского епітелію-місцями незначні клітини залозового епітелію-поодинокі еритроцити-незначні виявлено Кандиди, гістіоцити, макрофаги Цервікальний канал лейкоцити 10-20, на слизу 70 епітелый в дост кількості дегенеративні зміни залозового епітелію-місцями незначні клітини плаского епітелію-незначно метаплазовані клітини-поодинокі еритроцити помірно слиз значно Мікроскопія УГВ піхва лейкоцити 0-3 палички+-значно, палички-, коки, диплокои, ключові клітини, тріхомонади-не виявлені Гриби Кандида-виявлені цервікальний канал лейкоцити 10-20, на слизу 70 уретра лейкоцити 0-1 епітелій-без особливостей

Ответы врачей 1

Специалист
У Вас выявлено повышенное количество лейкоцитов во влагалище, что говорит о наличии воспалительного процесса во влагалище и наличии молочницы.
Вам необходимо исключить все иефекции, передающиеся половым путем, пройти необходимое лечение и после лечения сдать повторно мазок и цитологию.
Удачи!