Добрий день. Наскільки мені відомо, декілька днів після місячних дівчина не може завагітніти

Добрий день. Наскільки мені відомо, декілька днів після місячних дівчина не може завагітніти. Скажіть будь ласка у які дні можна займатися незахищеним сексом,і яка ймовірність завагітніти у ці і інші найближчі дні. Наперед дякую.

Ответы врачей 1

Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
При выборе метода контрацепции девушка должна ответить себе на вопрос:"что я буду делать, если завтра окажусь беременной". Если беременность крайне нежелательна, то нельзя использовать ненадежные методы контрацепции. Календарный метод из их числа.