Добрий День! Я хочу отримати у вас консультацію по такому питанню: у мене син, 6...

Добрий День! Я хочу отримати у вас консультацію по такому питанню: у мене син, 6 років, народився з спинно-мозковою килою, та гідроцифалією. У віці 2 неділі було зроблено оперцію з приводу грижі, а в 1 місць було проведено шунтування. Також у дитини порушення функцій тазових органів, нетримання сечі. А також лівобічний гідронефроз (теж була зроблена оперція). Я недавно почула за стовбурові клітини, і хочу запитати чи можуть вони хоть чимось допомогти нашій дитині? Чи є вони ефективні для дітей з таким діагнозом? Наперед вдячна за будь-яку допомогу

Ответы врачей 1

Леонтьев Алексей Юрьевич
нейрохирург
Адрес: г. Херсон, Украина, Херсонская областная клиническая больница
Телефон: 380667552614
Погляди вчених дуже відрізняються, але в останній час зявилися дані про утворення пухлин у людей, яким пересаджували стовбурові клітини. Думаю, що ця методика потребує ще довготривалого вивчення. Ставлення до неї дуже неоднозначне. Найближче місце, де вони продаються це - Польща.