Добрий день. Така проблема: з'явився зуд у задньому проході та жовтуваті або майже прозорі мокрі...
Добрий день. Така проблема: з'явився зуд у задньому проході та жовтуваті або майже прозорі мокрі виділення. Приблизно у той самий час чи перед тим через стоматологічні проблеми двічі проходив курс Лінкоміцину (з Ністатіном - таблетками). Була навіть кровотеча (ярко червона кров), застосував Релиф-ультра, кровотеча пройшла, зуд зменшився, але виділення не проходять. Зараз купив Проктозан. Робота переважно сидяча.
Що би це могло бути, що порадите? Дякую за відповідь
Ответы врачей 2
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Добрий вечір Роман. Найбільш частою причиною анального зуду і кровотеч із анального каналу є таке захворювання як хронічний геморой. Однак враховуючи Ваші скарги на світлі та жовтуваті виділення із анального каналу, анальний зуд, а також той факт, що Ви пройшли два курси антибактеріального лікування також не можна виключити грибкове враження анального каналу та перианальної ділянки. Підсумовуючи все вище сказане, для встановлення правильного діагнозу Вам потрібно пройти очний огляд кваліфікованого проктолога і при необхідності дерматолога. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.
Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
Шановний Роман. Такі симптоми можуть бути проявами хронічного геморою. Але є й інші проктологчні захворювання, що протікають з такими симптомами. В режимі віртуальної консультації неможливо поставити точний діагноз, а від так призначити правильне лікування. Раджу звернутися на консультацію до проктолога й отримати професійну відповідь на Ваше запитання. З повагою, доктор Яцюта Андрій Олександрович.