у мене кіста яєчника. розмір не кажуть
у мене кіста яєчника. розмір не кажуть. аналіз CA-125 показав 27 од/мл.
лікарька виписала лікування уколами: торфот (або Стекловидное тело - Corpusvitreum) і магнезія 25%-на, і свічки індометацінові.
В аптеках не знайшла торфоту.
Наскільки Стекловидное тело може замінити торфот?
Можливо замість торфоту підібрати щось краще?
Щоб ви порадили???
В інтернеті знайшла приблизно щось похоже. можливо із нищенаведених препаратів підійде щось?
1.Полибиолин (Polybiollnum)
2.ЭКСТРАКТ АЛОЭ ЖИДКИЙ ДЛЯ ИНЪЕКЦИЙ (Extractum Aloes fluidum pro injectionibus).
3.ЭРИТРОФОСФАТИД (Erytrophosphatidum).
4.ФиБС (Fibs pro injectionibus)
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"гинекология"
Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Из перчисленного только свечи с индометацином могут быть хоть как-то полезны при кисте.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Ці ліки давно застаріли.