Доброго дня! у мене 20-21 тиждень вагітності
Доброго дня! у мене 20-21 тиждень вагітності. На узд 17 тижнів - все було в нормі, сказала лікар прийти в 21 - не візіалізується серце. Сьогоднішні результати мене мене шокували, у лікарки виникла підозра на атрезію кишківника - "гіперехогенність кишківника як маркер спадкової паталогії -візуалізується гіперехогенний тонкий кишківник до 4 млл на всьому протязі". Решта все в нормі, і органи і води. Сказала, що це ЩЕ може бути інфікуванняя і направила до повторне УДЗ до м. Львів. Я через пів години зробила УЗД у іншого лікаря - він не помітив жодних відхилень, сказав що на такому терміні кишківника не може бути видно. ПРоте вирішили на понеділок зібрати консиліум лікарів. Скажіть свою думку на це ? наскільки важка паталогія?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Попова Татьяна Алексеевна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, клинках МД Клиник, ул.Е.Пчелки 3а и Медисвит, ул. Р.Окипной, 4б
Телефон: (044)3930000
Не переживайте раньше времени. Посмотрят Вас консилиумом. Если останутся сомнения, то всегда есть возможность приехать в Киев к УЗИсту-эксперту. Я бы советовала Соловьева Алексея Ивановича из клиники Надия.