Доброго дня. Моя проблема досить дана (1 рік) та за її характером до даного моменту...
Доброго дня. Моя проблема досить дана (1 рік) та за її характером до даного моменту заставляла мене соромитись відвідування лікаря. Суть хвороби така, що при кожному акті дефекації відбувається крововилив із прямої кишки, досить суттєвий. Поверхневих ознак хвороби не видно. В середині прямої кишки ніби все опухло що сам процес дефекації робить проблемним. Звертався до лікаря в м. Івано - Франківськ де мені було прописано синтоміцинові свічки, проктоседил, марганцеві та ромашкові ванночки. На жаль через 3 тижні результату не має. Я веду як правило сидячий спосіб життя (за умов моєї праці, можливо також немаловажний факт). Щиро прошу дати пораду щодо лікування або проходження обстеження. Заздалегідь вдячний Микола.
Ответы врачей 1
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Добро дня пане Микола. Описані Вами симптоми можуть вказувати з великою ймовірністю на наявність у Вас такого захворювання як хронічний геморой ускладненого частими гемороїдальними кровотечами. Враховуючи той факт, що Ви вказуєте на затруднений акт випорожнення і відчуття набряку в анальному каналі можна думати і тромбоз(запалення) гемороїдальних вузлів. В зв'язку з вище зазначеним Я би хотів Вам порекомендувати в найближчий час звернутися до кваліфікованого проктолога. Післ очного огляду буде можливим встановити правильний діагноз і призначити єфективне лікування. В теперішній час поприймайте наступне:
1) "Детралекс" по 2т 3 рази на день протягом 4 днів, далі по 2т 2 рази на день протягом 3 днів, далі по 2т на день протгом 1 місяця.
2) Свічки "Проктоглівенол" по 1св 2 рази на день протягом 4-х тижнів.
3) Аскорутін по 2т 2 рази на день 1 місяць.
4) Для полегшення акту випорожнення і зменшення травматизації анального каналу ставте перед випорожненням зустрічну мікроклізму (50мл олії +200мл води).
Буду радий якщо мої рекомендації Вам допоможуть. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.