Добрий вечір, скажіть будь-ласка у якому віці дитина має реагувати на іграшки-погримушки, на дзвін ключів,...

Добрий вечір, скажіть будь-ласка у якому віці дитина має реагувати на іграшки-погримушки, на дзвін ключів, на будь-які звуки, відвертати голову у напрямку звуку???????? Наперед дуже дякую.

Ответы врачей 2

Специалист
У 1,5-2міс. дитина починає зосереджувати увагу на звуках голосу дорослого, у тому числі і немовних звуків.
Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Напишите , какой возраст у вашего малыша и что вас волнует?