Прокомментируйте,пожалуйста, результаты обследования: Ан. крови на онкомаркеры: СА-125 20,4 (норма до 35); СА-19-9 17,3 (норма у...

Прокомментируйте,пожалуйста, результаты обследования: Ан. крови на онкомаркеры: СА-125 20,4 (норма до 35); СА-19-9 17,3 (норма у жен. 13,4); АФП 1,9 (норма 10). Результат МРТ: в режимі stir t2wаксікальна прекція - печінка не збільшена, структура однорідна, в правій долі печінки пікапсуально візуалізується гіперінтенсивна структура 14мм в діаметрі, в лівій долі печінки аналогічна структура, котра виходить за межі лівої долі з чітким рівним контуром, гіперінтенсивна в режимі t2w i stir розміром 90*50мм. Жовчний міхур- стінка не потовщена, жовчні протоки, холедох не розширені. Підшлункова не збільшена, однорідна. Селезінка не збільшена, однорідна. Нирки норма. В тілі хребця th9 гіперінтенсивний сигнал від гемангіоми розміром 20*14мм. Заключення: гемангіоми печінки. Р-но контроль.

Ответы врачей 1

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
нормальные анализы... + гемангиомы