Доброго дня. Мені 25 років, в мене поганий зір, вже кілька років ношу лінзи
Доброго дня. Мені 25 років, в мене поганий зір, вже кілька років ношу лінзи. Раніше був( - 1,25, - 1,75), впродовж певного часу замітила, що ще більше знизився. Я працюю за комп'ютером цілий день, вже 4 роки підряд без відпусток. Знайома казала, що зір лікується в дитичому віці, а в дорослих вже ні, чи це так? Скажіть будь-ласка, чи можливе якесь лікування, що покращить зір, чи хоча б залишиться на тому рівні, що є, і не знижуватиметься
Ответы врачей 1
Красуцкий Виктор Иосифович
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Добрый день! Начните с прохождения комплексного обследования в офтальмологической клинике, после чего можно будет определить дальнейшую тактику лечения (прохождение медикаментозного и аппаратного лечения, очковая/мягкая контактная коррекция (МКЛ)/или проведение эксимер-лазерной коррекции зрения). Записаться на диагностику и консультацию офтальмолога Вы сможете по телефону, указанному в карточке врача.