Доброго дня!
Доброго дня!! У мене дуже чутливі зуби, не те що холодна чи гаряча вода, а й звичайне повітря спричиняє біль. Скажіть, будь ласка, що мені робити, пробували "Сенсодин швидка дія", змін не відчула!! Наперед дякую!!!
Ответы врачей 1
Пальчиков Анатолий Владимирович
стоматолог
Навідайте стоматолога - він визначить причину чутливих зубів.
Це можуть бути т.з. клиноподібні дефекти, оголення шийок зубів внаслідок захворювань ясен, ерозії емалі внаслідок захворювань шлунково-кишкового тракту та ін.
При огляді лікар знайде правильне рішення у лікуванні - від зняття зубних відкладень до аплікацій десенситайзерів на чутливі зуби чи призначення ремінералізуючих препаратів у стандартних або індивідуальних капах.