Доброго дня!

Доброго дня!! Скажіть, будь ласка, у кота пару днів назад зявилася рана зверху біля хвоста, була маленька, потім розрослась, гноїться, а сьогодні зявилася трохи нижче.Кіт гуляє на вулиці, і можливо його покусали. Що це за хвороба??Що можна зробити?? Чи можна її промивати перекисом і зеленкою?? Наперед дякую!!!У нас дитина і він спить біля неї, чи небезпечно це???

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Це може бути абсцес параанальної залози або покус. Необхідно звернутись до лікаря.