У мене уже десь 3 місяці спостерігаються нав’язливі думки, я вже не можу з ними...
У мене уже десь 3 місяці спостерігаються нав’язливі думки, я вже не можу з ними боротись, вони вже керують моїм життям.
Раніше у мене ніколи такого не було, я можу часто задумуватись і в житті я не є оптимістом, швидше циніком, завжди чомусь у мене одні негативи.
Але я не є такою вже невеселою, знедоленою людиною, ні, я умію радіти життю,веселитись з друзями, принаймні у мене це виходило 3 місяці тому. Зараз я не можу нормально розслабитись і проводити весело час, бо ці думки не дають мені спокою, ні вранці, ні вночі. Я як застряла на тому моменті і не можу рухатись далі, думки не дають рухатись далі.
У мене є хлопець, ми разом уже 2 роки і у нас все ніби добре, якби не думки, які не дають спокою.
Зараз я вам постраюсь описати ситуацію:
3 місяці тому я пішла до своєї подруги на день народження, там був її друг, досить симпатичний, він мені сподобався, ми говорили, але нічого більшого, звичайний хлопець, приїхавши додому після день народження, я не могла собі пробачити: як це я могла спілкуватись з ним, як він міг мені сподобатись...і таке далі, як то кажуть пішло-поїхало..цілий місяць настпуний я думала чи люблю свого хлопця, чи ні, але не просто подумала і вирішила, кожен раз як я з ним говорила я прислуховувалась до себе, як ми бачились..і якби я вирішила, але цей нав’язливий стан мене не покидаю от уже 3 місяці, ми вже робили 2 рази перерви в стосунках, але я за ним скучаю і не можу..ну от тепер я прочитала в інтернеті про те, що це у мене справді нав’язливий стан, бо до вчора я не знала, що зі мною..
У мене велике до вас прохання, допоможіть мені будь-ласка розібратись з моїми проблемами і спокійно жити далі, бо як я не старалась сама, не виходить, на багатьох сайтах пише: настроїтись на позитив, я не можу, думаю думаю лише про погане, якби то розійтись з ним і тд, хоч я цього не хочу.
Ответы врачей 13
Аскандарова Эсина Энверовна
психиатр
я понимаю. если самой так и не получится разобраться во всем этом, не стесняйтесь обращаться
для таких состояний как раз характерны бесконечные сомнения и колебания
Аскандарова Эсина Энверовна
психиатр
я понимаю. если самой так и не получится разобраться во этом, не стесняйтесь обращаться
Аскандарова Эсина Энверовна
психиатр
Алёна, добрый день.
Думаю, вы и сами догадываетесь, что ничего ужасного и аморального в отношении своего молодого человека вы не совершили. но в тот момент, когда вы начали себя жестоко наказывать, вы скорее всего вышли на переживание сильного стыда, который, как по мне, и является ядром ваших навязчивых мыслей.
я уже работала с такими случаями
вам нужно убедиться, на самом деле ли вы его любите или нет, и тогда вам полегчает. и еще перфекционизм надо проработать. и подобрее к себе, ладно, да?
обращайтесь, виртуальная психотерапия через скайп (это если вы не в Киеве), и очно - если нам повезло жить в одном городе)
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Будь ласка. Щасти Вам.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
Звичайно конфлiкти вирiшуються через дослiдження себе, своiх думок, почуттiв та т.i. Частiше за все для цього потрiбен "помiчник", вiн найчастiше зветься психотерапевтом.Але якщо людина маэ власний досвiд вирiшування таких конфлiктiв, то скорiше за все вiн буде намагатися дослiдити себе власноруч, розмiрковуючи про свiй внутрiшнiй свiт...Якщо Ви вiдчуваэто, що Вам потрiбна допомога, то пошукайте собi людину з якою можно буде розмовляти про Вашi почуття
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
Але це просто сказати-"простiше", та мабуть складно зробити,гм?
Схоже що Ви наповненi деякими почуттями з приводу того, що Вам тодi сподобався той хлопець-оце важливий момент. Мабуть цi почуття пов'язанi з внутрiшним конфлiктом,що викликали саме тi почуття до хлопця...Таким чином хлопець пiшов собi, але внутрiшнiй конфлiкт залишився. Що думаэте про це?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
Так, i де тут Ваша проблема?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
Але iнший хлопець Вам теж подобався, та Ви чомусь дуже схвильованi цими почуттями були.Це були не зовсiм "дружнi" почуття?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
I де ця мiра саме для Вас?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
А чому це неприпустимо? Хiба Ви не жива людина та в Вас не можуть бути людськi почуття?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
На мою думку Ви панично сприймаэте свою зацiкавленiсть щодо iнших хлопцiв. Чому Ви так це сприймаэте?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
Чого саме хочете позбутися? Про яки саме думки Ви намагаэтесь розповiсти?
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Телефон: 0677008277
Доброго дня,Олена! На мою думку скорiше треба "настроюватися" на негатив, в тому сенсi що розумiння чинникiв негативних думок тiльки i взмозi полегшити Ваш стан. Ви вочевидь переживаэте внутрiшний конфлiкт, Вам важко зрозумiти своi почуття стосовно двох чоловiкiв, це звичайни психологичнi труднощi, вони навряд чи потребують якогось медичного квалiфiкування ("нав'язливий стан" та т.i.). Спробуйте розповiсти про себе та своi стосунки з Вашим хлопцем.