Доброго дня! дуже прошу вашоі допомоги - замучелась

Доброго дня! дуже прошу вашоі допомоги - замучелась. я працюю за кордоном. відчуваю зуд! здала аналізи: гарднерелла вагіналіс, відсутня міклофлора. раніше в ночі ставала в туалет. їхні свечі вагіналні не допомагають. лікар запевняє, що не має нічого страшного і нічого не дає, почала приймати метронідазол 250 мл. 4 раза на день,бо інше не дістала, сама себе лікую, вже рік як не маю чоловіка. допоможіть: як і чим себе треба лікувати, вдячна, надіюсь тільки на вас! в моєї мами такіж аналізи, крім того клімакс, не знаєм як себе лікувати. думаю, я підчепила від неїї???? дякую! можливо клион-д свечі 10 дн чи орнициф форте по 500 мл 2 раза в день 5 днів? знаішла в неті??? дякую

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Важно найти хорошего специалиста и у него пролечиться.Поймите лечить зуд,не видя ни вас ни результатов ваших анализов очень тяжело и малоэффективно.Важно установить причину этого зуда и только затем лечить и не занимайтесь самолечением.