На УЗД щитовидка збільшена, капсула ущільнена, в лівій долі утворення діаметром 10 мм, додаткове утворення...

На УЗД щитовидка збільшена, капсула ущільнена, в лівій долі утворення діаметром 10 мм, додаткове утворення округлої форми без чітких меж, тканина утворення гіпоехогенна, ехоструктура неоднорідна за рахунок фіброзу. Решта тканини залози ізоехогенна, ехоструктура неоднорідна за рахунок чергування гіпо- і гіперехогенних ділянок. Об'єм залози по методу Brunn: права доля 9,27 см кубічних, ліва 10,2 см кубічних. УЗД ознаки: змішане воло. Симптоми: стискаючий біль в області щитовидної залози. Жінка, 49 років Що це може бути, і що з цим робити? Зарання дякую

Ответы врачей 1

Маляревский Павел Юрьевич
хирург
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Рейтарская, 22, Киевский городской эндокринологический центр
Телефон: 067 4067288
Скорее всего необходима бедет пункция узла щитовидной железы - точнее можно будет ответить только при осмотре.