Доброго дня!Будь ласка,порадьте мені щось дієве від сколіозу та сутулості

Доброго дня!Будь ласка,порадьте мені щось дієве від сколіозу та сутулості!Надіюсь на вашу допомогу!Дякую!

Ответы врачей 2

Горелик Валерия Владимировна
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Богатырская 30; ул. Владимирская 43,
Телефон: (044) 412-04-87, 8 (067) 770-33-22
Здравстуйте. Зарядка и плавание. В помощь массаж и электростимуляция мышц спины. В запущеных случаях корсет ШИНО.
Специалист
Доброго дня.Якщо Ви киянка, наберіть в пошуку "Центр здорової спини",ознайомтесь та приходьте на консультацію. В іншому вмпадку складіть собі комплекс вправ і інтернету. Але це у випадку, коли у Вас встановлено точний діагноз. нашому центрі ми на 100 відслтків справляємо сутулість і на 90 відсотків справляємо деформацію хребта в залежності від віку.Телефонуйте, 098 476 00 11.