Здрастуйте. Я працюю на залізній дорозі і при кожній медкомісії мені лікар окуліст бракує зір
Здрастуйте. Я працюю на залізній дорозі і при кожній медкомісії мені лікар окуліст бракує зір. В мене одне око бачить тільки 0.3 проценти а інше всі 1.0. Не можете ви мені сказати які норми допуска по зорові для працівників коллііного господарства? Чи можу я працювати в окулярах або в лінзах? Дякую.
Ответы врачей 1
Красуцкий Виктор Иосифович
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня. Це питання Вам потрібно адресувати до лікаря на медичній комісії: чи можливе використання м’яких контактних лінз, окулярів або виправити зір, зробивши ексімер-лазерну корекцію зору.