Доброго дня! Недавно замітив в своєї дівчини маленькі цяточки (плямки) на тілі

Доброго дня! Недавно замітив в своєї дівчини маленькі цяточки (плямки) на тілі... Так вони непомітні... але коли вона починає засмагати то в цих точках шкіра залишаєтья трішки білішою... ось гляньте фото... зліва знизу (інша трошки з іншого ракурсу), вище майже нічого не видно... вони ледь по мітні... та всетаки цікаво чи це не є щось серйозне і чи не вітіліго! чи може просто через попадання вологи, так як засмагали на озері, маю на увазі десь була капелька чи ще щось, шкіра постійно скроплювалась... Порадьте якщо можете також якісь засоби від сухості шкіри і від прищів... Наперед дякую!

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
К сожалению, фото не информативно. Покажитесь доктору.