добрий день!за останній рік дуже схудла,при зрості 175 см важу 45-46 кг,десь с півроку п"ю...

добрий день!за останній рік дуже схудла,при зрості 175 см важу 45-46 кг,десь с півроку п"ю гормональні таблетки,щоб місячні були допоможіть,будь ласка,як мені правильно харчуватися(як часто,якими порціями)бо в мене буває інколи зриви,беру і їм,їм(це особливо стосується фруктів,прсто в необмеженій кількості,вже і живіт болит,а зупинитися не можу після шостої я не їм майже ніколи,тільки на свята

Ответы врачей 1

Самойленко Наталия Александровна
эндокринолог, диетолог
Адрес: г. Киев, Украина, Центр здорового материнства
Доброго дня, прежде всего необходимо выяснить причину столь низкого веса. Зачастую дефицит веса является симптомом заболеваний. Вам необходимо проверить функцию щитовидной железы, органов пищеварения, сдать некоторые анализы (гормоны, биохимию, сахар крови и т.д). Посетите эндокринолога, терапевта и гастроэнтеролога. Желаю удачи!