Добрий день я Степан 52 роки. Порадьте будь-ласка, що робити, вже другий рік лікую запальний...
Добрий день я Степан 52 роки. Порадьте будь-ласка, що робити, вже другий рік лікую запальний процес прямої кишки, який постійно кровоточинь. Приймаю регулярно Салофальк-500 в свічках і таблетках, а результат на краще не виходить.
Ответы врачей 1
Специалист
Здравствуйте,Степан!
Не могли бы Вы точнее описать Ваше заболевание?Проводили ли Вы обследование*колоноскопию,ректороманоскопию и др.)?