Ми з моїм хлопцем займаємося сексом не так часто, але все ж таки, ми це...

Ми з моїм хлопцем займаємося сексом не так часто, але все ж таки, ми це робимо без презирватива (таблетки також не приймаю і не буду приймати), і він кінчає не в мене, я можу так завагітніти??? чи можливо краще переконати його в наявності презирватива? що краще робити?

Ответы врачей 1

Специалист
Прерванный половой акт не является методом контрацепции. Последствий от аборта гораздо больше, чем от приема новых контрацептивов типа Джаз, это самый надежный метод (после консультации у гинеколога). А забеременеть без презерватива можно очень быстро