Добрый День! подскажите пожалуйста какие тесты нужно сдать мне для ЭКО
Добрый День! подскажите пожалуйста какие тесты нужно сдать мне для ЭКО.если:
1 возраст 39лет
2. отсутствует одна труба полностью.другая частично и заполнена гидросальпинзом
3.спаечный процесс с 14лет неоднократно оперировалась.(из гинекологии-киста левого ячника-резекция)
заранее спасибо за внимание
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Для начала надо убрать гидросальпингс. Только потом готовиться к программе ВРТ.
Обсяг обстеження осіб, яким проводяться лікувальні програми ДРТ
Обсяг обстеження жінки
Обов’язкове:
- висновок терапевта про стан соматичного здоров’я та відсутність протипоказань для виношування вагітності;
- визначення групи крові та резус-фактору;
- клінічний аналіз крові що враховує час згортання;
- аналіз крові на сифіліс, ВІЛ, гепатити В і С;
- бактеріоскопічний аналіз виділень із 3 точок (вагіни, уретри і цервікального каналу);
- цитологічне обстеження мазків з шийки матки;
- загальне гінекологічне обстеження;
- ультразвукове обстеження органів малого тазу.
За показаннями:
- обстеження матки та маткових труб (гістеросальпінгографія, лапароскопія, гістероскопія, кольпоскопія);
- біопсія ендометрія;
- бактеріологічне обстеження матеріалу із уретри та цервікального каналу;
- аналізи крові фолітропін (ФСГ), лютропін (ЛГ), естрадіол (Е2), пролактін (Прл), тестостерон( Т), кортізол (К), прогестерон (П), тироксин (Т3), трийодтиронін (Т4), тіреотропін (ТТГ), соматотропін (СТГ);
- обстеження на наявність антиспермальних та антифосфоліпідних антитіл;
- обстеження на урогенітальні та TORCH – інфекції;
- висновки інших спеціалістів за показаннями (визначає лікар);
- медико-генетичне консультування та каріотипування;
- флюорографія.
При виявленні захворювань за наявності показань до ДРТ проводиться лікування виявленої патології.
Обсяг обстеження чоловіка
Обов’язкове:
- спермограма.
За показаннями:
- консультація андролога;
- обстеження на інфекції TORCH – комплексу;
- аналіз крові на фолітропін (ФСГ), лютропін (ЛГ), тестостерон (Т), пролактин (Прл).