Добрий день. Діагностика синдрому Дауна під час вагітносты - це обов*язкова процедура, чи за бажанням...

Добрий день. Діагностика синдрому Дауна під час вагітносты - це обов*язкова процедура, чи за бажанням вагітної? Чи можна поставити на УЗД точний діагноз цього синдрому? Якщо ні, чи додаткові аналізи та тести можуть це діагностувати? з Яким відстотком точності? Чи лише після пологів можна остаточно підтвердити синдром Дауна у дитини. Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Если вы попадаете в группу риска, то нужно сдавать анализ, это написано в новом приказе. Если нет, то по желанию. Но этот анализ не только "анализ на Дауна", он еще многое может подсказать доктору.