Прокоментируйте пожалуйста анализ СГ. Год назад была замершая беременность

Прокоментируйте пожалуйста анализ СГ. Год назад была замершая беременность. Есть ли шанс забеременеть естественным путем?. Воздержание 4дня. Кількість еякулянта-4,6 мл; сірувато-білий, мутний, квітів каштану; час розрідження-через 60хв після одерж. матеріалу-рідка; в'язкість-0,1 см; рн-7,6; кількість в 1мл-34млн; кількість в еянулянті-156,4млн; рухливість(а+в+с) -53% (а-38%, в+с-15%, d-47%); концентрація рухливих-18млн/мл; концентрац.(гр а) в 1мл-12,9млг/мл; концентрац. (гр. в+с) в 1мл-5,1млн/мл; кількість в еякулянті (а+в+с)-82,8млн; кількість в еякулянті (в+с)-23,5млн; Живі-82%; мертві-18%; з нормальною морфологією-6%; дегенеративні форми-94% (патолог. голівки-56%, патолог. шії-22%, патолог. хвоста-16%); агрегація, аглютанація-негативний; клітини сперматогенезу 2,0%; еретроцити-поодиноку в препараті; лейкоцити-поодинокі в полі зору, епітелій уретри-поодинокі; епітелій передміхурової залози-поодинокі в препараті; зерна ліпідів-помірно; сперматофаги, кристали Бетхера, шаруваті тільця, слиз-не виявлено.

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Зачатие естественным путём возможно.